ÚVOD

ÚVOD

20. února 2015 v 18:18
MILÉ DÁMY ,

Je Váš manžel či přítel často zaneprázdněn nebo zrovna není k dispozici, když potřebujete něco modernizovat, nebo spravit? Jste sama matka s dětmi, důchodkyně, rozvedená nebo zkrátka jen nemáte nikoho, kdo by Vám pomohl s různými opravami nebo pracemi v domácnosti? Nevíte si rady? Netroufáte si vymalovat, položit koberce, PVC? Nemá u Vás kdo namontovat poličku, pověsit lustr, záclony, nebo posekat zahradu? Odmítá Vám řemeslník nebo firma provést drobnou zakázku nebo by náklady byly pro Vás příliš vysoké? Potřebujete konzultaci v technických záležitostech?
V tom případě jsme zde právě pro Vás! Rádi Vám pomůžeme, zařídíme, poradíme - nebojte se nás kontaktovat, vše je pouze o domluvě. Poskytujeme osobní záruku za poskytovanou práci. Garantujeme slušné, usměvavé jednání na úrovni a profesionální služby.
Co vlastně znamená pojem hodinový manžel?
Možná se vám bude zdát název hodinový manžel směšný a můžete si ho spojovat s veselými chvilkami, ale není to tak. V kurzu je totiž téměř nová živnost resp. nové pojmenování něčeho co mnoho z šikovných můžu, zvládá "levou zadní" ale doposud pro to neexistovalo krátké, stručné a jasné pojmenování.
HODINOVÝ MANŽEL je moderní služba těm, kteří mají své vlastní starosti v zaměstnání a podnikání a na drobné práce jim nezbývá čas. Proto existuje tato moderní a efektivní varianta, která vše vyřeší za Vás. Ačkoliv dle názvu se může zdát, že hodinového manžela může chtít jen osamělá žena, není to tak. V dnešní době plné stresu a úzké specializace je nebo může být klientem kdokoliv, komu čas, priority nebo prostá nezručnost nedovolí udělat si věci sám.
 
 

Reklama