ÚVOD

20. února 2015 v 18:18 |  ÚVOD
MILÉ DÁMY ,

Je Váš manžel či přítel často zaneprázdněn nebo zrovna není k dispozici, když potřebujete něco modernizovat, nebo spravit? Jste sama matka s dětmi, důchodkyně, rozvedená nebo zkrátka jen nemáte nikoho, kdo by Vám pomohl s různými opravami nebo pracemi v domácnosti? Nevíte si rady? Netroufáte si vymalovat, položit koberce, PVC? Nemá u Vás kdo namontovat poličku, pověsit lustr, záclony, nebo posekat zahradu? Odmítá Vám řemeslník nebo firma provést drobnou zakázku nebo by náklady byly pro Vás příliš vysoké? Potřebujete konzultaci v technických záležitostech?
V tom případě jsme zde právě pro Vás! Rádi Vám pomůžeme, zařídíme, poradíme - nebojte se nás kontaktovat, vše je pouze o domluvě. Poskytujeme osobní záruku za poskytovanou práci. Garantujeme slušné, usměvavé jednání na úrovni a profesionální služby.
Co vlastně znamená pojem hodinový manžel?
Možná se vám bude zdát název hodinový manžel směšný a můžete si ho spojovat s veselými chvilkami, ale není to tak. V kurzu je totiž téměř nová živnost resp. nové pojmenování něčeho co mnoho z šikovných můžu, zvládá "levou zadní" ale doposud pro to neexistovalo krátké, stručné a jasné pojmenování.
HODINOVÝ MANŽEL je moderní služba těm, kteří mají své vlastní starosti v zaměstnání a podnikání a na drobné práce jim nezbývá čas. Proto existuje tato moderní a efektivní varianta, která vše vyřeší za Vás. Ačkoliv dle názvu se může zdát, že hodinového manžela může chtít jen osamělá žena, není to tak. V dnešní době plné stresu a úzké specializace je nebo může být klientem kdokoliv, komu čas, priority nebo prostá nezručnost nedovolí udělat si věci sám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama